Kim jesteśmy

s5_blank

Na rynku istniejemy od 1992 roku. Właścicielem biura jest Elżbieta Żurowska, biegły rewident wpisany do rejestru biegłych pod numerem 4848/3091.

Kancelaria została wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych prowadzoną przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów pod pozycją 736.

 

Jesteśmy firmą rodzinną, prowadzącą pełne księgi rachunkowe i książki przychodów i rozchodów, świadczymy usługi audytu finansowego (badanie ksiąg rachunkowych i sprawozdań finansowych) zgodnie z Ustawą o rachunkowości z dnia 29 września 1994r. (DZ.U. Nr 121 p. 591) oraz Nasze biuro rachunkowe udziela również wszelkiego rodzaju porad księgowo – finansowych, sporządzamy analizy ekonomiczno – finansowe, umożliwiające naszym klientom nowoczesne i rzetelne zarządzanie firmą.

Nasi pracownicy to zespół wyselekcjonowanych osób z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, wszyscy pracownicy biura posiadają certyfikaty Ministra Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Posiadane kwalifikacje, wiedza i doświadczenie są gwarancją jakości wykonywanych przez nas prac. Współpraca z najlepszymi biegłymi rewidentami, certyfikowanymi księgowymi oraz specjalistami innych dziedzin pozwala nam na zachowanie pełnego profesjonalizmu w naszych działaniach. Nie pozostajemy obojętni na sprawy zabezpieczenia naszych danych oraz danych naszych klientów. Wszystkie dane są regularnie archiwizowane na trwałych nośnikach zewnętrznych, zgodnie z Ustawą o rachunkowości.
Jesteśmy bardzo elastyczni i dopasowujemy usługi do indywidualnych potrzeb naszych klientów

 

Lokalizacja

26-600 Radom
ul. Rapackiego 17

E-mail

j.zurowska-kruk@audyt.radom.pl
audyt@audyt.radom.pl

Telefon

mob. 603-056-921

NIP

796-002-05-83